NASZA MISJA

Dbając o swoich klientów wychodzimy im naprzeciw i dajemy oddczuć , że to oni są najważniejsi. Nasze niestandardowe i nowatorskie podejście pozwala nam na budowanie trwałych relacji bazujących na zaufaniu i doświadczeniu. Dla nas przede wszystkim liczy się klient. Wielu przedsiębiorców w dzisiejszych czasach boryka się z problemami finansowymi. Wiele firm nie posiada odpowiedniej płynności finansowej, aby pokrywać zobowiązania wobec swoich dłużników. Jednym ze sposobów na zdobycie dodatkowych środków jest pożyczka prywatna pod zabezpieczenie. Jeśli chodzi o źródła finansowania podmiotów gospodarczych, to właśnie finansowanie pod zabezpieczenie, obok funduszy unijnych jest ostatnio najpopularniejszym sposobem na pozyskanie dodatkowego kapitału oraz przywrócenie firmom czy także osobom prywatnym płynności finansowej. Oferta finansowania prywatnego pod zabezpieczenie skierowana jest głównie do podmiotów gospodarczych szukajšcych kompleksowego finansowania własnych inwestycji i dalszego rozwoju swojej firmy.

Next

POŻYCZKI POD ZABEZPIECZENIA

Współpracujemy z ponad 20 prywatnymi inwestorami oraz funduszami pożyczkowymi, którzy finansują klientów indywidualnych jak i firmowych pod zastaw nieruchomości. Jeżeli bezskutecznie szukasz pożyczki w bankach lub innych instytucjach ze względu na złą historię kredytową, komornika lub brak zdolności kredytowej oferujemy swoją pomoc. Nie weryfikujemy dotychczasowej historii kredytowej ani żadnych baz. Dzięki nam możesz uzyskać prywatną pożyczkę pod zastaw nieruchomości – pozabankową! Wystarczy, że posiadasz nieruchomość, która może być zabezpieczeniem pożyczki prywatnej. Respektujemy domy, mieszkania, działki, lokale komercyjne, jak również użyczone hipoteki. Co ważne, w Naszej firmie omijasz zbędnych pośredników i zbędne koszty. Działamy na terenie całego kraju i współpracujemy z ponad 20 inwestorami i funduszami pożyczkowymi. Nasza dewiza to minimum formalności..

Next

NASZA MISJA

Dbając o swoich klientów wychodzimy im naprzeciw i dajemy oddczuć , że to oni są najważniejsi. Nasze niestandardowe i nowatorskie podejście pozwala nam na budowanie trwałych relacji bazujących na zaufaniu i doświadczeniu. Dla nas przede wszystkim liczy się klient. Wielu przedsiębiorców w dzisiejszych czasach boryka się z problemami finansowymi. Wiele firm nie posiada odpowiedniej płynności finansowej, aby pokrywać zobowiązania wobec swoich dłużników. Jednym ze sposobów na zdobycie dodatkowych środków jest pożyczka prywatna pod zabezpieczenie. Jeśli chodzi o źródła finansowania podmiotów gospodarczych, to właśnie finansowanie pod zabezpieczenie, obok funduszy unijnych są ostatnio najpopularniejszym sposobem na pozyskanie dodatkowego kapitału oraz przywrócenie firmom czy także osobom prywatnym płynności finansowej. Oferta finansowania prywatnego pod zabezpieczenie skierowana jest głównie do podmiotów gospodarczych szukajšcych kompleksowego finansowania własnych inwestycji i dalszego rozwoju swojej firmy.

Next

KONTAKT Z NAMI


Tekst alternatywny